KONCERTY

2017
4.10                     Düsseldorf, D
5.10                     Kempen, D
6.10                     Bergkamen, D
8.10                     Paderborn, D
9.10                     Bergkamen,D
10.10                   Hamm, D
11.10                   Köln, D
12.10                   Wuppertal, D
13.10                   Gelsenkirchen, D
14.10                   Siegen, D
15.10                   Sankt Augustin, D
16.10                   Gütersloh, D
4.11                     Balkan beats KC Dunaj, Bratislava, SK
22.11                   Bar Museum, Martin, SK
23.11                   Musica Pura, Ostrava, CZ
_________________________________________________________________________
16.9                     Tisovec
9.9                       Radvanský jarmok, Banská Bystrica
8.9                       Trenčín
7.9.                      Inter nos, Žilina
2.9                       Hradné huky, Slovenská Lupča
2.9                       Zvolen, Pusty hrad
26.8                     Scénická žatva, Martin
19.8                     Balval fest, Kokava nad Rimavicou
29.7                     Gavlovičovo Pruské, Pruské
23.7                     Folkové prázdniny, Náměšť nad Oslavou, CZ
19.7                     Colours of Ostrava, Drive stage, CZ
18.7                     Crossroads Ostrava, CZ
1.7                       Krems, A
30.6.                    Festival Východná, Malá scéna
24.6                     Stará Turá, DIVNÉ VECI festival
24.6                     Sväty Jur, Umenie a víno
9.6                       Zvolen, Jazzové námestie
26.5.                    Staromestské slávnosti Žilina
18.5.                    Bábková Žilina 2017
13.5                     Trnavský Rínek, Trnava
1.4.                     Tallin Music Week, Estónsko
31.3                    Riga, Lotyšsko, KKC centrum
24.3                    Festival HUDBA SVETA ŽILINA, 20:00
28.2.                   Pohoda FM Live prenos, Bratislava, 20:00
16.2.                   Balkánska fašiangová veselica, Banská Štiavnica, 19:00
28.1.                   Bál nebál, Limbach, 19:00
13.1.                  Čeky Point Talkshow, Košice, 19:00

 

2016
22.12.                 Balkánske Vianoce, Dviadlo, Žilina, 20:00
27.11.                 Roma Spirit RTVS, Bratislava, 19:00
25.9.                   Keramická Modra, Modra
9.9.                     World Music Festival, Hlavné námestie, Bratislava, 20:30
8.9.                     Inter Nos, Mariánske námestie, Žilina
26.8.                   Trenčianske Teplice, Kursalón, 19:00
25.8.                   Panonnica, Stary Sacs, Poľsko,
20.8.                   Mariánske námestie, Žilina, 19:30
3.-8.8.                 Kalkata, India
27.5.                   Brezno
14.4.                   Festival Hudba sveta, Mestské divadlo, Žilina
13.4.                  Bar Museum, Martin, 19:00

 

2015
10.10.                 Balkan Beats, KC Dunaj, Bratislava, 22:00
27.9.                   Drotárske hody, Veľké Rovné
24.9.                   Divadelná Nitra, Námestie, 17:50
22.9.                   Cyklojazda, Mariánske námestie, Žilina, 18:00
4.9.                     Slávnosť hliny, Modra, 19:00
3.9.                     Jašidielňa, Žilina, 20:00
28.8.                   Kanianka, 17:30
21.8.                   Zelená Žaba, Trenčianske Teplice, 20:00
11.8.                   LETAVY, rekr. stredisko Kokava-Línia, 16:00
20.6.                   Festival International de folclor din Romania, Bukurešť, Rumunsko
6.6.                     Šašoviny na ihrisku, Detva, 18:00
26.5.                   World Music From Slovakia 2015, Ateliér Babylon, Bratislava, 19:30
1.5.                     Prvomájové Malacky, 16:30
17.4.                   Grand Prix Svetozára Stračinu 2015, Bratislava, 18:00
19.3.                   Stanica Záriečie, Žilina, 20:00
18.3.                   Bar Múzeum, Martin, 20:00
18.3.                    Základná umelecká škola, Rajec, 15:00

 

2014
26.9.                  Novobanský jarmok, Nová Baňa, 17:00
13.9.                  KC Dunaj, Bratislava, 20:00
4.9.                    Jašidielňa, Žilina, 19:30
30.8.                  Záleská divadelná púť, Zálesie, 16:00
22.8.                  Uprising, Arena, Bratislava – Zlaté Piesky, 18:00
1.-3.8.                Festival MDKR, Krakow, PL
27.6.                  Námestie, Liptovský Mikuláš
21.6.                  Festival Krásní lidé, Veľké Němčice, ČR
7.6.                    Juniáles, Žilina-Bytčica, 16:00
30.5.                  Staromestské slávnosti, Mariánske námestie, 18:00
10.5                   Večer Jana Krausa, Dom Odborov, Žilina, 18:30
28.4.                  Benefičný koncert pre autistov, Žilina, 16:00

 

2013
10.12                Vitajte doma s…, Mestské divadlo Žilina, 19:00
7.12                  Vianočná ulička, Devínska Nová Ves, 20:00
24.11                Európa? Európa!, Mestské divadlo Žilina, 17:00
16.11                Steel Arena, Košice
5.10                   Apollon a Pan, Uherské Hradiště, 19:30
21.9                  Záhrada – centrum nezávislej kultúry n.o., Banská Bystrica, 19:00
14.9                  Vinobranie, areál SĽUK, Rusovce, 17:00
13.9                  Radvanský jarmok, Banská Bystrica, 20:15
10.9                  Hlinkovo námestie, Žilina, 15:30
7.9                    Balkan Beats, KC Dunaj, Bratislava, 21:00
7.9                    Slávnosť Hliny, Modra, 17:00
6.9                    Festival Salamander, Banská Štiavnica, 18:00
5.9                    Jašidielňa, Žilina, 19:30
31.8                  Dni Majstrov ÚĽUV, Bratislava, 17:30
29.8                  Bella Vita Festival, Žilina, 17:00
24.8                  Balvalfest, Kokava nad Rimavicou, 24:00
10.8                  Hudobný festival Červeník
20.7                  Balatonlelle, Maďarsko, 21:30
19.7                  Lakitelek – Toserdo, Maďarsko, 22:15
12.7                  Festival Pohoda, Nay tanečný dom, 12:00
6.7                    Festival Východná, Východná
6.7                    Radosť z hudby, Trstená, 19:00
6.7                    XXI. Pukanské remeselnícke trhy, Pukanec, 13:00
14.6                  Balkan Party, Café Bar Komédia, Žilina
28.4                  Jarmok, Svätý Jur, 19:00
17.3                  Nedeľné matiné, Dom umenia Fatra, Žilina
2017
18.5.                    Bábková Žilina 2017
26.5.                    Staromestské slávnosti Žilina
9.6                       Zvolen
30.6.                    Festival Východná
18.7                     Crossroads Ostrava, CZ
19.7                     Colours of Ostrava, Drive stage, CZ
23.7                     Folkové prázdniny, Náměští nad Oslavou, CZ
18.8                     Liptovský Mikuláš
19.8                     Balval fest, Kokava nad Rimavicou
7.9.                      Inter nos Žilina
3.10                     Bonn, D
4.10                     Düsseldorf, D
5.10                     Kempen, D
6.10                     Bergkamen, D
8.10                     Paderborn, D
10.10                   Hamm, D
11.10                   Köln, D
12.10                   Wuppertal, D
13.10                   Gelsenkirchen, D
14.10                   Siegen, D
15.10                   Sankt Augustin, D
16.10                   Gütersloh, D
23.11.                  Musica Pura, Ostrava, CZ
_________________________________________________________________________
1.4.                     Tallin Music Week, Estónsko
31.3                    Riga, Lotyšsko, KKC centrum
24.3                    Festival HUDBA SVETA ŽILINA, 20:00
28.2.                   Pohoda FM Live prenos, Bratislava, 20:00
16.2.                   Balkánska fašiangová veselica, Banská Štiavnica, 19:00
28.1.                   Bál nebál, Limbach, 19:00
13.1.                  Čeky Point Talkshow, Košice, 19:00

 

2016
22.12.                 Balkánske Vianoce, Dviadlo, Žilina, 20:00
27.11.                 Roma Spirit RTVS, Bratislava, 19:00
25.9.                   Keramická Modra, Modra
9.9.                     World Music Festival, Hlavné námestie, Bratislava, 20:30
8.9.                     Inter Nos, Mariánske námestie, Žilina
26.8.                   Trenčianske Teplice, Kursalón, 19:00
25.8.                   Panonnica, Stary Sacs, Poľsko,
20.8.                   Mariánske námestie, Žilina, 19:30
3.-8.8.                 Kalkata, India
27.5.                   Brezno
14.4.                   Festival Hudba sveta, Mestské divadlo, Žilina
13.4.                  Bar Museum, Martin, 19:00

 

2015
10.10.                 Balkan Beats, KC Dunaj, Bratislava, 22:00
27.9.                   Drotárske hody, Veľké Rovné
24.9.                   Divadelná Nitra, Námestie, 17:50
22.9.                   Cyklojazda, Mariánske námestie, Žilina, 18:00
4.9.                     Slávnosť hliny, Modra, 19:00
3.9.                     Jašidielňa, Žilina, 20:00
28.8.                   Kanianka, 17:30
21.8.                   Zelená Žaba, Trenčianske Teplice, 20:00
11.8.                   LETAVY, rekr. stredisko Kokava-Línia, 16:00
20.6.                   Festival International de folclor din Romania, Bukurešť, Rumunsko
6.6.                     Šašoviny na ihrisku, Detva, 18:00
26.5.                   World Music From Slovakia 2015, Ateliér Babylon, Bratislava, 19:30
1.5.                     Prvomájové Malacky, 16:30
17.4.                   Grand Prix Svetozára Stračinu 2015, Bratislava, 18:00
19.3.                   Stanica Záriečie, Žilina, 20:00
18.3.                   Bar Múzeum, Martin, 20:00
18.3.                    Základná umelecká škola, Rajec, 15:00

 

2014
26.9.                  Novobanský jarmok, Nová Baňa, 17:00
13.9.                  KC Dunaj, Bratislava, 20:00
4.9.                    Jašidielňa, Žilina, 19:30
30.8.                  Záleská divadelná púť, Zálesie, 16:00
22.8.                  Uprising, Arena, Bratislava – Zlaté Piesky, 18:00
1.-3.8.                Festival MDKR, Krakow, PL
27.6.                  Námestie, Liptovský Mikuláš
21.6.                  Festival Krásní lidé, Veľké Němčice, ČR
7.6.                    Juniáles, Žilina-Bytčica, 16:00
30.5.                  Staromestské slávnosti, Mariánske námestie, 18:00
10.5                   Večer Jana Krausa, Dom Odborov, Žilina, 18:30
28.4.                  Benefičný koncert pre autistov, Žilina, 16:00

 

2013
10.12                Vitajte doma s…, Mestské divadlo Žilina, 19:00
7.12                  Vianočná ulička, Devínska Nová Ves, 20:00
24.11                Európa? Európa!, Mestské divadlo Žilina, 17:00
16.11                Steel Arena, Košice
5.10                   Apollon a Pan, Uherské Hradiště, 19:30
21.9                  Záhrada – centrum nezávislej kultúry n.o., Banská Bystrica, 19:00
14.9                  Vinobranie, areál SĽUK, Rusovce, 17:00
13.9                  Radvanský jarmok, Banská Bystrica, 20:15
10.9                  Hlinkovo námestie, Žilina, 15:30
7.9                    Balkan Beats, KC Dunaj, Bratislava, 21:00
7.9                    Slávnosť Hliny, Modra, 17:00
6.9                    Festival Salamander, Banská Štiavnica, 18:00
5.9                    Jašidielňa, Žilina, 19:30
31.8                  Dni Majstrov ÚĽUV, Bratislava, 17:30
29.8                  Bella Vita Festival, Žilina, 17:00
24.8                  Balvalfest, Kokava nad Rimavicou, 24:00
10.8                  Hudobný festival Červeník
20.7                  Balatonlelle, Maďarsko, 21:30
19.7                  Lakitelek – Toserdo, Maďarsko, 22:15
12.7                  Festival Pohoda, Nay tanečný dom, 12:00
6.7                    Festival Východná, Východná
6.7                    Radosť z hudby, Trstená, 19:00
6.7                    XXI. Pukanské remeselnícke trhy, Pukanec, 13:00
14.6                  Balkan Party, Café Bar Komédia, Žilina
28.4                  Jarmok, Svätý Jur, 19:00
17.3                  Nedeľné matiné, Dom umenia Fatra, Žilina
2012 
8. 12                 Café Bar  Komedia, 20:00

16.11                Dom umenia Fatra, Žilina

9.11                  Jiří Stivín 70tka, Mestské divadlo Žilina 19:00
21.10               TDA Koncert, Žilina
15.9                 Gajdovačka, Oravská Polhora
15.9                 Radvanský jarmok, Banská Bystrica, 16:30
8.9                   Hradné Huky, Slovenská Ľupča, 18:30
6.9                   Jašidielňa, Žilina, 19:00
1.9                   Dni majstrov ÚĽUV, Bratislava
31.8                 Festival Keramická Modra, 21:00
19.8                 Szolnok, 17. „HERITAGE“ World music festival, Maďarsko
18.8                 Budapešť, 21:30
17.8                 Kráľova Lehota, 21:30
11.8                 Červeník, 20:00
14.7                 Vrbovské Vetry, Vrbové, 22:20
12.7                 Kulturní leto, Veselí nad Moravou, 20:00
1.6                   Staromestské slávnosti Žilina
30.5                 DK Zrkadlový háj, Petržalka
26.5                 Balkan party, Hlava XXII, Bratislava 20:00
21.2                 Fašiangový folkcool, Divadlo SĽUK, Bratislava – Rusovce, 19:00

27.1.                Ples Konzervatória v Žiline

2011
26.12               Balkan party, Bar Komédia Žilina, 20:00
21.12               Vianočný koncert, Mestské divadlo Žilina, 19:00
16.12               Bábkové divadlo Žilina, 17:00 a 20:00
28.11               Live koncert – Radio X, 21:00
19.11               Balkan party, Hlava XXII, Bratislava, 20:00
11.11               Koncert v Divadle Pôtoň, Bátovce, 20:00
10.11               Balkansambel & Big Band, Dom umenia Fatra, Žilina, 18:00
4.11                 Krst CD, Stanica Záriečie, Žilina, 20:00
25.10               Dies academicus, FFUK Bratislava, 19:00
8.10                 Festival Dych Zeme, Šamorín
28.9                 Koncert Prievidza, 19:30
27.9                 Koncert Piešťany, Terasa Kursalónu, 18:00
17.9                 Partizánska Ľupča, Jarmok
10.9                 Moravská Nová Ves, Vinobranie, 21:30
5.9                   Jašidielňa, Žilina, 19:30
3.9                   Scénická žatva, Martin, 22:00

25.8                 Tabačka, Košice, 21:00

20.8                 Balval Fest, Kokava nad Rimavicou, 23:00

29.7                 Fest Dobré Bohunice, 20:00

24.7                 Čadca, 17:00
19.7                 Latino Bar, 20:00, Žilina
17.7                 Synagoga Wroclaw, 17:00, Poľsko
16.7                 Polanica Zdrój, 20:00, Poľsko
15.7                 Jazz weekend 2011, Uherské Hradiště, Reduta, 19:30
14.7                 Zámok Napajedla, 20:00
3.7                   Kanianský jarmok, Kanianka, 16:45
1.7                   Pálffyho palác, Bratislava, 18:00
3.6                   Staromestské slávnosti Žilina, Mariánske námestie, 17:30
26.5                 Klub Labyrint, Žilina, 21:00
21.5                 Cirk on fest, Bratislava, Medická záhrada, 11:00
20.5                 Bretónska noc, Hlava XXII, Bratislava, 19:00
15.5                 Strečno, Jarmok, 17:00
4.5                   Festival nových menšín Bratislava, Café Scherz, 21:00

1.5                   Prvomájové Malacky, 17:00

30.4                 Soaré 2011, Banská Bystrica
29.4                 Mestské divadlo, Tlmače, 21:00
16.4                 Balkan party, Hlava XXII, Bratislava, 20:00
11.3                 Bretónska noc, Rondel klub 23, Žilina, 19:00

27.1                 Foyer domu umenia Fatra, Žilina

2010
26.12               Bar Komédia, Žilina, 20:00
26.12               Ski centrum Vrátna, Vrátna dolina
27.11               Dopler klub, Bratislava
27.11               Klub Loft, Bratislava
8.10                 Art Forum, Žilina
2.10                 Bretónska noc, Hlava XXII, Bratislava
17.9                 Kubínsky jarmok, Dolný Kubín
10.9                 Koncert pre “ BUDÍK“, Považská Bystrica
7.9                   Jašidielňa, Žilina
29.8                 Scénická žatva 2010, Martin
28.8                 Kremnické gagy, Kremnica
25.8                 Literárny večer, Kursalón Piešťany
11.7                 Dni mesta Polanica Zdrój, Poľsko
12.6                 Turčianske Teplice, Benefičný koncert
11.6                 Balkan night Klub Lúč, Trenčín
5.6                   Kaštieľ Čereňany
29.5                 Staromestské slávnosti, Žilina
25.3                 Bar Emócia, Žilina